KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13614495
nr 1361 4495
Uno Vallman
(1913-2004), Sverige
Oljemålning, Blomsterstilleben, bemålad ram. Signerad. Signerad. Olja på duk, 60x50 cm
Uno Vallman, född 1913, död 2004, svensk målare och grafiker.
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 23 november 2020
kl 19:54:10
3.000 kr
3.600 kr
3.400 kr
3.600 kr (Budbetjänt)